شما اینجا هستید

حاج محمدی رییس سازمان زندانهای کشور در دومین روز از سفر خود به استان ولایتمدار اردبیل در جمع کارکنان زندان های استان حاضر و با آنان به گفتگو نشست .
در این نشست صمیمانه حاج محمدی ضمن قدردانی از تلاش های جهادی همکاران در زندانهای کشور، زندان را فرصت عبرت آموزی برای کارکنان هم دانست و گفت: عاقبت بدِ طمع، لذت جوئی بی جا، طمع و راه صد ساله را یک شبِ رفتن در امور مادی و دنیا طلبی، در زندان جلوی چشمان ماست.
او افزود: در مقام دستگیری و هدایت افراد؛ گاهی یک نگاه محبت آمیز می تواند دلهایی را برگرداند و افکاری را دگرگون سازد. فرمایش امام راحل را نباید فراموش کنیم که می فرمودند باب رحمت، گناهکاران را بهتر جذب می کند.
در ادامه این دیدار کارکنان زندانهای استان درخواست ها و مشکلات خود را مطرح کردند و از سوی ریاست سازمان ارشاداتی در جهت حل و فصل این مشکلات ایراد شد. سوالاتی در خصوص قانون تسری مطرح شد که رئیس سازمان زندانهای کشور ضمن اشاره به اقدامات انجام یافته در این خصوص افزود : پیگیری اجرای قانون تسری وظیفه ای بر عهده ما بود که با دعای خیر شما انجام شد و ان شاالله ثمره آن را خواهیم دید اما فراموش نکنیم که قانون های دیگری هم هست که اجرای آن به تصمیم ما برمیگردد نه دیگران مثل قانون تسری صداقت، قانون تسری پاک دستی، قانون تسری از خودگذشتگی که اثر ماندگار هم دارد و اجرای این قوانین نشاط و آسودگی خاطر و آرامش دائمی و قابل اعتماد برایمان به ارمغان می آورد.
در حاشیه این دیدار از فرش مزین به تمثال مبارک شهید سلیمانی و همچنین قران کتابت شده توسط احدی از زندانیان پرده برداری شد .

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

انجمن حمایت زندانیان اردبیل | اخبار و فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان