شما اینجا هستید

اخبار » مهر را با مهر آغاز کنیم

مراسم اهدای بسته های لوازم التحریر به فرزندان خانواده های زندانیان در آخرین روز شهریور و مصادف با هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین و خیرین در مسجد اعظم اردبیل برگزار شد .

با حضور رئیس کل دادگستری و مدیر کل زندان ها و مدیر کل اوقاف استان اردبیل مراسم اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند زندانیان برگزار شد ایرج قیصر نژاد مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان اردبیل در این خصوص گفت : وی با یادآوری فداکاری ها ، صبر و استقامت خانواده های شهدا و ایثارگران ، آنان را ذخیره معنوی کشور و سرمایه ای برای تحکیم بنیان اسلام دانست و هفته دفاع مقدس را به تمام این عزیزان تبریک و تهنیت گفتند .

مدیر عامل انجمن در ادامه گفت : به تعداد ۲۲۵  بسته  لوازم التحریر به همراه کیف مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی توسط خیرین محترم استان تهییه شد .

برا ی جمع آوری این پک آموزشی مدیران و مسئولین شهری نیز دست یاری ما را گرفتند و توانستیم به رسالت خود  که دستگیری از خانواده های بیبضاعت زندانیان است برسیم .

وی با تشکر از عوامل اجرایی این مراسم از داود اصغری مسئول اداری مالی انجمن حمایت زندانیان اردبیل بخاطر تلاشهای شبانه روزی و مستمر در جمع آوری این بسته ها تشکر کرده و از ایشان به عنوان تلاشگر بسیجی یاد کردند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

انجمن حمایت زندانیان اردبیل | اخبار و فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان