شما اینجا هستید

اجتماعی » مدیران کل و روسای زندان ها در سراسر کشور هر هفته به خانواده یکی از زندانیان سرکشی کنند/

رییس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور:
مدیران کل و روسای زندان ها در سراسر کشور هر هفته به خانواده یکی از زندانیان سرکشی کنند/ حاج محمدی در ششمین افطار ماه مبارک رمضان در کنار مددجویان ندامتگاه دماوند حضور یافت
رئیس سازمان زندان ها در ششمین روز از ماه مبارک رمضان در جمع مددجویان ندامتگاه دماوند حضور یافت و در کنار آنان افطار کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور؛محمد مهدی حاج محمدی در مراسم افطار مددجویان ندامتگاه دماوند اظهار داشت: اگر به موضوع خانواده زندانیان که هیچ تقصیری در ارتکاب جرم ندارند، بی توجه باشیم، تلاش های فرهنگی و تربیتی ما موثر نخواهد بود.

حاج محمدی در این مراسم افطار که با حضور امام جمعه و دادستان های دماوند و فیروزکوه و جمعی از قضات، برگزار شد، ضمن تأکید بر لزوم رسیدگی به خانواده های زندانیان گفت: بر اساس تأکیدات ریاست محترم قوه قضائیه، در سال ۱۴۰۰  به خانواده های زندانیان بیشتر از گذشته توجه می شود و مدیران کل و روسای زندان های سراسر کشور، حداقل در طول هفته یکبار با سرکشی به منزل  زندانیان به وضعیت آنان رسیدگی کرده و گزارش بازدید و تأثیر آن را به ستاد سازمان ارسال می نماید.

رئیس سازمان همچنین گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان، توفیق بوده تا هر روز از خانواده یکی از زندانیان سرکشی شود، این موضوع نشان می دهد مسئولان زندان نسبت به خانواده مددجویان دلسوز می باشند که البته این یک وظیفه است.

حاج محمدی ادامه داد: این که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، در نظام اسلامی چنانچه یک زندانی به بیست سال حبس محکوم شود ولی در طی حبس نشان دهد متنبه شده است می توان حتی نوزده سال و نیم حبس وی را بخشید، نشان می دهد حتی به مجرمینی که جرم سنگین مرتکب شده اند، امیدوار هستیم.

در این دیدار مددجویان ندامتگاه دماوند که همراه رئیس سازمان زندان ها بر سر سفره ضیافت افطار حضور داشتند در فضایی صمیمی با وی گفتگو کردند.

همچنین به درخواست آنان، از یداله قاسمی رئیس مددکاری ندامتگاه که بیشترین نقش را در آزادی زندانیان و رسیدگی به خانواده هایشان داشت، تقدیر به عمل آمد.

انتهای خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

انجمن حمایت زندانیان اردبیل | اخبار و فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان