شما اینجا هستید

اخبار » بازدید دادیار زندان از شهرک آزمایش و رسیدگی به مشکلات مددجویان شاغل

دادیار زندان به راس هیئتی متشکل رئیس مرکز کار و حرفه آموزی اردبیل و مسئول فرهنگی مرکز حرفه آموزی اردبیل از شهرک ازمایش انجمن حمایت زندانیان اردبیل بازدید و با مددجویان به گفتگو نشست.

در  این بازدید که مسئول شهرک آزمایش این هئیت را همراهی میکردند دادیاز زندان از کلیه اماکن شهرک از جمله محل سالن پرورش طیور و تپه شهرک آزمایش و محل احداث نیروگاه خورشیدی بازدید کرده و از نزدید شاهد روند پیشرفت و کار این مجموعه شدند.

سپهری دادیار زندان  ضمن مثبت ارزیابی کردن کار در شهرک آزمایش از روند کار و فعالیت مددجویان در این واحد گفت: کار در شهرک هم برای خانواده های زندانیان مثبت میباشد و هم برای مددجویان . با تکمیل شدن نیروگاه خورشیدی میتوان به خوبی به خانواده ها رسیدگی کرد و در کنار آماده شدن این نیروگاه مددجویان نیز کار یاد گرفته و حرفه ایتر میشوند و آماده اشتغال در بیرون از زندان میشوند .

وی در ادامه گفت : باید مددجویان برای یادگیری از هم سبقت بگیرند و از این فرصت برای تعالی بخشی در زندگی خود استفاده کنند.

در ادامه این بازدید مدیزاده رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردمانی اردبیل گفت : ما برای به نتیجه رسیدن اهداف انجمن در شهرک آزمایش کمال همکاری را با این انجمن داشته و خواهیم داشت تا به زودی شاهد اتفاقات خوبی در این مجموعه باشیم .

ایشان ضمن قدر دانی از زحمات کارکنان مجموعه شهرک آزمایش خاطر نشان کرد : مدیر عامل انجمن و مدیر مسئول شهرک آزمایش زحمات زیادی را متحمل شده اند و امید است به یاری خدا به زودی به نتیجه مطلوب رسیده و این مجموعه را گسترش دهند .

سپهری دادیار زندان و مهدیزاده رئیس اردوگاه کاردرمانی اردبیل پس از بازدید با مددجویان در محل اتاق جلسه شهرکت نشستی داشته و به مشکلات انها رسیدگی کردند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

انجمن حمایت زندانیان اردبیل | اخبار و فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان