شما اینجا هستید

اجتماعی » افطار با مددجویان معتکف زندان اردبیل

در اولین شب اعتکاف زندانیان ، سرپرست زندان های استان اردبیل به همراه مدیر زندان مرکزی و جمعی از روسای ستادی اداره کل میهمان سفره افطاری مددجویان معتکف در زندان مرکزی شدند .

طرح « هوا خوری خدا » در قالب اعتکاف همزمان با زندان های سراسر کشور در زندان های استان اردبیل به صورت داوطلبانه و با رعایت تمامی جوانب بهداشتی برگزار شد .

در اولین شب این مراسم سرپرست زندان های استان به همراه مدیر زندان مرکزی و جمعی از مسوولین زندان با حضور در بین مددجویان معتکف با آنان افطار کردند .

یاسر امجدی ، سرپرست زندان های استان اردبیل ، در این نشست صمیمانه با اشاره به اثرات مطلوب سنت حسنه ی اعتکاف گفت : « ماه رمضان ماه غفران الهی ، تهذیب ، خودسازی و خودباوری است .خوشا به سعادت شما که داوطلبانه اراده کردید تا با معنویات مأنوس شوید و در خلوت به راز و نیاز با معبود بپردازید »

وی در ادامه صحبت های خود به آیاتی از سوره مبارکه بقره اشاره کرد و افزود :« خداوند متعال در آیه ۲۵۷ سوره مبارکه بقره به مومنین بشارت می دهد که آنها را از ظلمات به سوی نور هدایت می کند و یقینا وعده خداوند حتمی است به شرطی که نور ایمان را در دلهای خود زنده نگه داریم »

امجدی از مددجویان خواست از این فرصت سه روزه نهایت بهره برداری معنوی را داشته باشند و در خلوت های خود سایر گرفتاران، مریضان و دوستان خود را از دعای خیرخود بی نصیب نسازند »

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

انجمن حمایت زندانیان اردبیل | اخبار و فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان