شما اینجا هستید

اخبار » آزادی ۲۵ زندانی اردبیل در راستای طرح پایش زندانیان
گروه : اخبار

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از آزادی ۲۵ زندانی زندان مرکز‌ی اردبیل در راستای طرح پایش زندانیان خبر داد.

سید عبدالله طباطبایی از آزادی ۲۵ زندانی اردبیل در راستای طرح پایش زندانیان خبر داد و گفت: با حضور در زندان مرکزی اردبیل و دیدار چهره به چهره با جمع کثیری از زندانیان؛ تقاضا‌های قضایی مددجویان استماع شد و پس از بررسی پرونده‌های شان ۲۵ تن نفر از زندانیان آزاد شدند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل در حاشیه این بازدید و دیدار با زندانیان گفت: تلاش دستگاه قضایی استان بر این است تا با پایش دقیق قضایی زندانیان، کسانی را که برای جامعه خطری ندارند و یا دارای شاکی خصوصی نمی‌باشند از طریق استفاده از تاسیسات حقوقی از مجرای قانونی در این ایام سخت کرونایی که سرپرستی خانواده‌ها و تامین معیشت آن‌ها امری بسیار مهم می‌باشد به آغوش خانواده هایشان بازگردانیم.

طباطبایی تاکید کرد: در این پایش قضایی و بررسی مجدد پرونده‌های زندانیان، میزان اصلاح پذیری فرد و تاییدیه مقامات زندان مد نظر می‌باشد.

وی افرود: مردم مطمئن باشند کسانی که دارای جرائم خطرناک بوده و برای جامعه آسیب زا می‌باشند؛ نه قانون و نه مقامات قضایی هیچ تخفیفی برای این گونه افراد قائل نمی‌شوند.

سید مجتبی حسینی؛ مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان که دادستان عمومی و انقلاب اردبیل را همراه می‌کرد با تقدیر از حضور مستمر دادستان و معاونین وی در زندان گفت: این بازدید‌ها در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها و پایش قضایی زندانیان بوده و در تداوم اجرای دستورالعمل ریاست قوه قضاییه می‌باشد.

گفتنی است این پنجمین مرحله از پایش قضایی زندانیان در زندان مرکزی اردبیل با حضور مقامات ارشد قضایی استان بود. انتهای پیام . /

سید عبدالله طباطبایی دادستان اردبیل

سید عبدالله طباطبایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

انجمن حمایت زندانیان اردبیل | اخبار و فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان